Mes su jumis nuo 2007 m.!Konsultacijos: 8 645 44449, 8 612 36192   | VERSLO KLIENTAMSKELIONIŲ GIDASApie musKontaktai

PAŽINTINĖS KELIONĖS

POILSINĖS KELIONĖS

Italija | Ekskursijos Italijoje

Dviejų savaičių kelionė po Italiją    
Dėl turistinių knygų ir lankytinų vietų gausybės dažniausiai sunku apsispręsti, ką verta pamatyti, o ką palikti kitam kartui. Taigi jei turite dvi savaites atrasti Italiją, pasiūlysime praktišką spredimą - kelionę nuo pietinės iki šiaurinės Italijos dalies.

Atvykimas į Romą (2 - 3 dienos)
Praleiskite bent 2 - 3 dienas Romoje. Be abejo, galima čia atostogauti mėnesį ir vis vien visko neapžiūrėsite, taigi jei galite tai sau leisti - asmeninis gidas būtų puikus jūsų pagalbininkas.
Populiariausia vieta apsistoti: Hotel Positano – jei pageidaujate keturių žvaigždučių viešbučio su šampanu pusryčiams, paieškokite kitos vietos, tačiau jei ieškote tik švarios, nebrangios ir patogioje vietoje esančios vietos pernakvoti - jis puikiai tiks.
Populiariausia vieta kaimynystėje: Trastevere – tai viena seniausių ir tyliausių Romos vietų, puikiai tinkama pasivaikščiojimams ir ramiai vakarienei. 

Šauniausia vieta pavalgyti: La Francesca – meniu čia nepasikeitė per daugybę metų, kainos - taip pat. Vietiniai gyventojai čia užsisako maistą ir nešasi namo su visais indais- nes žino, jog vis vien čia grįš, ir ne kartą.
Geriausias baras išgerti: Stardust – ši nedidelė taverna priklauso Annai - Trastavere legendai. Jei jūs nemokate itališkai - ne bėda. Anna - tiesiog kūno kalbos specialistė.


 Neapolis (1 diena)
Iš Romos traukiniu keliaukite į Neapolį. Eurostar traukiniais tai užtruks apie 2 valandas. Neapolis - pašėlęs miestas. Čia rasite kiekvieną stereotipą apie italų kultūrą tokį gyvą ir perdėtą... Sakoma, kad nors kartą per gyvenimą privalai čia apsilankyti. Tai buvusi mafijos šventovė. Tai mažytės senos gatvelės ir tipiškos užeigos. Tai itališka tradicinė šeima. Tai kelionė laiku penkis šimtus metų atgal.
Tinkamiausias viešbutis: Hotel San Sansevero – pakankamai sunku Neapolyje rasti padorų viešbutį už prieinamą kainą. Tad šis - tikrai geras sprendimas. Tinklas apima ketus gerose vietose išsidėsčiusius viešbučius.
Pietums ir vakarienei: Gino Sorbillo – sena vienos šeimos valdoma picerija. Aptarnavimas greitas ir malonus, patiekalai - itin skanūs, o šeimininkai - visada besišypsantys ir pasiruošę papasakoti apie savo miestą neįtikimiausių dalykų. Picerijos adresas- Via Tribunali 32.


Caprio sala (2 dienos)
Iš Neapolio keltu (apie 40 minučių) kelkitės į Kaprio salą ir dvi dienas skirkite visiškam atsipalaidavimui. Tai viena brangiausių poilsiui vietų, tai tiesa. Tačiau lygiai taip pat tiesa, kad Kapris - gražiausia pietinės Italijos vieta... Jei kruopščiai rinksitės, kur valgyti ir apsistoti, tai gali leisti net taupūs poilsiautojai.
Populiariausias užsiėmimas: Uždraustasis takas - šis kelias veda iš Marina Piccola (vienintelis viešas paplūdimys). Jis jau kurį laiką remontuojamas ir, norint juo eiti, reikia peršokti vartus - kas yra tipiškai itališka ir visiems priimtina... Po pusvalandžio pasivaikščiojmo pasieksite paplūdimį, kur galėsite pamiršti visus savo rūpesčius. Jei kartais pamiršote kremą nuo saulės- susiraskite vietinį darbuotoją Paolo ir paklauskite, kaip jo sūnui sekasi Niujorke...
Puiki vieta apsistoti: La Tosca – nuostabus keturių žvaigždučių viešbutis, kvepiančios pagalvės, puikus aptarnavimas- tam reikia žinoti tris žodžius - užsisakykite iš anksto. Kitaip laisvų vietų ten tikrai nerasite. Adresas - Via Birago 5. Tel 081-837-0989.
Išskirtinei vaakrienei: Da Tonino – dar vienas šeimos verslo restoranas, esantis toli nuo centro, tačiau jis vertas ilgos kelionės pėsčiomis. Tradicinis ir kūrybiškas Kaprio salos meniu bei įspūdingas vynų pasirinkimas. Adresas: Via Dentecale 12. Tel 081 837 6718 – patartina vietas užsisakyti iš anksto.Amalfi pakrantė (3 dienos)
Iš Kaprio salos greituoju keltu (apie 40 minučių) kelkitės į Sorrento. Čia praleiskite dieną ir vėliau pagalvokite apie galimybę išsinuomoti automobilį ir patyrinėti pakrantę dar dvi dienas, pasiekiant Florenciją.Toskana (3 dienos)
Kelionė į Florenciją, Toskanos regiono pasididžiavimą, tikrai neprailgs. Nesvarbu, keliausite traukiniu ar automobiliu, nuostabus plantacijų, mažų kaimelių vaizdas sužavės kiekvieną.
Florencijos grožis pribloškiantis. Nepaisant to, jog pastaraisias metais čia itin pagausėjo turistų ir studentų iš užsienio. Kartais Florencija vadinama „Mažąją Amerika“. Tačiau praleisti dvi savaites Italijoje ir nepamatyti šio savo kultūrų įvairove užburiančio miesto - nedovanotina nuodėmė.
Vieta nakvynei: Hermitage – dviejų ar trijų žvaigždučių viešbutis pačiame miesto centre. Tačiau jame gyvenantieji duotų ne mažiau 4 žvaigždutes... O kaina - prieinama visiems.  Adresas: Vicolo Marzio 1 Tel. 055-287-216
Jaukiai vakarienei: La Goistra - labai jaukus ir nedidelis resoranas, skirtas tiems, kas nori nebrangiai, bet skaniai pavalgyti. Autentiški patiekalai ir naminis vynas - viskas gaminama ir pateikiama pačių restorano šeimininkų.Venecija (2 dienos)
Iš Florencijos Eurostar traukiniu nedvejodami leiskitės į kelionę Venecijon. Venecija - architektūrinis stebuklas, dreifuojantis ant vandens. Mažas patarimas - viduramžišką dvasią turistinio sezono metu čia pajusti sunku - rugpjūtį dėl turistų gausos yra pavojus pasijusti tarsi Disneilende. Rekomenduojame pasiplaukioti vandens autobusu aplink mažesnes saleles- „priemiesčius“ (Murano, Burano), kurios yra gerokai tylesnės ir spalvingesnės už pačią Veneciją.
Venecijos viešbučiai: Hotel La Fenice et Des Artistes – jei jau esate Venecijoje, gyvenkite kaip menininkai! Šis viešbutis švarus, pasižymi geru aptarnavimu, meniškas ir pašėlęs. Na o iš Venecijos skriekite namo dėlioti į albumus noutraukų iš nepamirštamos kelionės.

Lankomiausių Italijos vietų dešimtukas:
1. Koliziejus (Colosseo), Roma – vienas svarbiausių Italijos istorinių bei kultūrinių paveldų. Koliziejus - tai senasis Romos veidas, vieta, kur dar gyvos legendos apie gladiatorius, didingas kovas ir Antikos valdovų galią...
2. Pizos bokštas, Piza- žymusis pasviręs Pizos bokštas - ypatingai turistų mėgiama vieta. Keistos išvaizdos bokštas - „išsišokėlis“ savo erdvėje. Ne kartą buvęs uždarytas dėl galimo pavojaus ir nestabilumo, dabar jis vėl atviras lankytojams.
3. Uficiu galerija (Galleria degli Uffizi), Florencija – aštuonių tūkstančių kvadratinų metrų erdvė, subūrusi svarbiausius 13 -18 amžiaus meno palikimus, šiuo metu viena didžiausių meno galerijų, taip pat tebėra pati pirmoji, atvėrusi duris lankytojams dar 1591 metais...
4. Ducale rūmai (Palazzo Ducale), Genuja – tryliktąjį amžių menantys rūmai, ne kartą nuniokoti gaisrų, tačiau visada atstatyti iš naujo, siekiant išsaugoti jų ypatingą dvasią, legendas ir neįtikėtinas kalėjimo istorijas...
5. Panteonas ibuvo statytas kaip šventykla Romos Imperijoss dievams, tačiau nuo septintojo amžiaus tarnavo kaip krikščionių bažnyčia. Tai vienas iš seniausių ir geriausiai išsilaikiusių Antikinės Romos pastatų (unikalus pastato stogas išliko beveik nerekonstruotas). 

 

 6. Etnos ugnikalnis, Catania, Sicilija – šis ugnikalnis - Sicilijos širdis ir pasididžiavimas. Anksčiau čia aukotos aukos romėnų dievams, čia vykdavo svarbiausios religinės apeigos. Etna visuomet žmones žavėjo ir baugino savo jėga ir gyvybingumu. Tai aukščiausias aktyvus Italijos ugnikalnis (apie 3350 metrų virš jūros lygio).
7. Trevi fontanas (Fontana di Trevi), Roma – esantis pačioje Romos širdyje, ne kartą dėl savo grožio, skulptūrų plastikos apdainuotas romansuose ir ne kartą suvaidinęs itin svarbią rolę meilės filmuose. Trevi fontano pavadinimas kilęs iš iš žodžių tre vie (trys keliai). Fontanas pripažintas vienu iš labiausiai fotografuojamų objektų dvidešimtojo amžiaus pabaigoje.
8. Roman Forum (Foro Romano), Roma – politinis ir religinis Romos Imperijos centras Respublikos laikotarpiu. Tai slėnis tarp dviejų kalvų, anksčiau priglaudęs daugybę Romai svarbių politinių bei religinių pastatų - nuo valdovų rūmų ir Senato susirinkimų rūmų iki Saturno šventyklos. Šiuo metu pastatai neišlikę, tačiau jų buvimo vietos vis dar aiškios ir tapo itin turistų lankomais objektais.
9. Švento Petro Bazilika (Basilica di San Pietro), Vatikanas – ši bazilika - tai Vatikano valstybės brangakmenis ir labiausiai globojama šventykla, kurioje rado vietą žymiausių menininkų freskos, skulptūros, kur Popiežius svarbiausiais klausimais kreipiasi į Pasaulį ir kur kasmet suplūsta tūkstančiai piligrimų, ieškančių dvasinės ramybės bei išganymo.
10. La Scala Opera (Teatro alla Scala), Milanas – viena garsiausių pasaulyje operos šventovių, kur pakilti ant scenos - nepaprasta garbė kiekvienam atlikėjui. Dabartinis La Scala pastatas - jau antrasis (pirmasis dingo liepsnose 1776 - aisiais). Išskirtinės architektūros, prabanga spinduliuojančiu interjeru pasižymintis pastatas mena nesuskaičiuojamą gausybę muzikos ir teatro pasirodymų - nuo genialiojo Džiuzepės Verdžio laikų iki daabrtinių operos primadonų.

Jei pavargote nuo archtektūrinių paminklų lankymo, palikite miesto triukšmą ir leiskitės į žaliąją Italiją...
Šiuo metu Italijoje yra 21 nacionalinis parkas ir dar trys laukia, kol jiems bus suteiktas šis statusas. Jie apima daugiau nei pusantro milijono hektarų ir dengia penkis procentus šalies teritorijos. Nacionaliniai parkai - išskirtinio grožio teritorijos, kartais apimančios netgi didesniuosius Italijos miestus. Kiekvienas gali išsiinkti sau poilsio kampelį pagal poreikius - ar kalnuose, ar netoli saulėtųjų paplūdimių, ar besidriekiančiose neaprėpiamose lygumose...

 


Nacionaliniai parkai:
Arcipelago di La Maddalena
Arcipelago Toscano
Asinara
Aspromonte
Sila
Circeo
Cilento e Vallo di Diano
Dolomiti Bellunesi
Cinque Terre
Foreste Casentinesi, Monte Falterona, Campigna
Gargano
Gran Paradiso
Gran Sasso e Monti della Laga
Majella
Monti Sibillini
Pollino
Stelvio
Val Grande
Vesuvio 

Informacija apie Italiją | Kurortai Italijoje | Ekskursijos Italijoje | Maistas Italijoje | Patarimai vykstant į Italiją | Kelionės į Italiją

Visų šalių sąrašas

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 5 249 62 79, Mob. 8 645 44449
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 3 740 86 20, Mob. 8 655 00560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 4 621 01 11, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!