Mes su jumis nuo 2007 m.!Konsultacijos: 8 645 44449, 8 655 00560   | VERSLO KLIENTAMSKELIONIŲ GIDASApie musKontaktai

PAŽINTINĖS KELIONĖS

POILSINĖS KELIONĖS

Kanarų salos | Kurortai Kanarų salose

Kanarų salos

Tenerifė

Tai didžiausia Kanarų salyno sala, vadinama „Amžinuoju pavasariu“. Ši sala yra vulkaninės kilmės. Jos reljefas kalnuotas, krantai aukšti ir statūs, ypač šiaurinėje dalyje. Pietiniame krante paplūdimiai eina pakaitom su uolėtais skardžiais. Salos plotas - 034 kv.km. Gyventojų skaičius – 685 tūkstančiai. Salos sostinė – Santa Kruz de Tenerifė. Didžiausias Tenerifės miestas, provincijos sostinė, – Santa Krusas. Jame gyvena apie 200 000 žmonių, arba beveik pusė salos gyventojų. Aplink šią salą stūkso kalnų virtinės, o centre - gigantiškas 20 km skersmens, 3718 m aukščio, trečias pagal dydį pasaulyje Teidės vulkanas. Tai nepaprastai gražus gamtos kūrinys, kurio viršūnė, vadinama „sniego kepure“, senovės jūreiviams buvo tarsi kelrodė žvaigždė. Šis aukščiausias Ispanijos taškas yra natūrali kliūtis audringiems, drėgniems orams, atkeliaujantiems iš Vakarų Europos. Įspūdingas pakrantės uolas, snieguotas kalnų viršūnes keičia juodo ir geltono smėlio paplūdimiai, o vulkano lavos „mėnulio peizažą“ - vešliai apaugusios kalvos, beribės bananų plantacijos, puansetijų laukai, vynuogynai ir alyvmedžiai. Salos puošmena - Tenerifės nacionalinė gėlė, vadinama „Rojaus paukštės žiedu“. Ši vietovė - lyg magiškas rojus, viliojantis keliaujančias sielas. Tenerifė neatsitiktinai vadinama "amžino pavasario sala" - net ir žiemą oro temperatūra nenukrenta žemiau +19C, o vasarą čia nebūna nepakeliamai karšta.

 Vandens temperatūra - nuo +20 iki +23C. Toks palankus klimatas susiformuoja dėl švelnaus šiaurės rytų pasato, šaltos Kanarų srovės ir anticiklono, tvyrančio virš Azorų salų ir garantuojančio nuolat gerą orą.
Kalnų masyvas esantis salos viduryje lemia ekosistemos įvairovę, kuri gali nustebinti bet kurį turistą. Ypač gamtos kontrastai išryškėja žiemos mėnesiais, kai Jus galite degintis paplūdimyje grožėdamiesi snieguota Teidės viršūne nutolusia nuo pakrantės tik per kelias dešimtis kilometrų. Saloje nėra gėlo vandens šaltinių – upių, šaltinių, ežerų. Vienintelis gėlas vanduo – tai krituliai iš debesų, kurie kondensuojasi ant Teidės kalno, kylinčio 3718 m virš jūros lygio, šlaitų. Čia Jūsų laukia ramūs, šviesūs šiauriniai Tenerifės paplūdimiai, didingos, baltai švytinčios uolų viršūnės, senoviniai burlaiviai, Teidės ugnikalnis su sniego kepure, stebinančio grožio, fenomenalios prarajos, pvz, Pragaro bedugnė, subtropiniai slėniai ir pušynai, palmės, apkabinančios krantą iki pat horizonto, paplūdimiai su juodu smėliu, primenantys sapną, oazę ar miražą, keliai, pasipuošę žydinčiais migdolų medžiais, bananų plantacijos, didingas Log Gigantės skardis, į kurį dūžta vandenyno bangos.


 Playa de Las Americas

Tai pats kosmopolitiškiausias Tenerifės kurortas, įsikūręs salos pietuose. Karšta saulė čia lepina ištisus metus. Playa de Las Americas išvystyta puiki turizmo infrastruktūra: turistams įrengta daugybė kazino, sporto ir prekybos centrų, restoranų, kavinių, naktinių klubų, diskotekų, gatvės čia primena taisyklingų geometrinių figūrų tinklą, vadinasi paklysti neįmanoma, o įlankų ir prieplaukų gausa sukuria jaukią aplinką. Akį traukia Puerto Colon uoste prisišvartavusios prabangios jachtos ir kateriai. Pakrantėse yra daug parduotuvių ir barų, kuriuose laiką galite leisti ištisą parą. Aikštėse stūkso modernios skulptūros didvyrių žygdarbiams atminti.
Du kiti didieji kurortai Puerto de la Kruso šiaurėje, Los Kristjanoso pietuose bei salos sostinė Santa Krusas rytuose — tai trys mokichanai, saugantys Tenerifės salą nuo vandens.

Puerto de la Krusas


Loro parkas – tikra egzotinių augalų ir įvairiausios gyvūnijos pilna oazė šio kurorto pažiba. Čia vyksta pramoginė programa įvairaus amžiaus žiūrovams, pradedant delfinų ir jūrų liūtų pasirodymais baigiant linksmu ir nuotaiką keliančiu papūgų šou. Įrengtas puikus jūrų muziejus, delfinariumas, krokodilų voljeras, įvairiaspalvių žuvų tvenkinys, orchidėjų sodas – tai tik nedidelė parko dalis. Barai ir restoranai suteiks Jums galimybę pailsėti ir pasistiprinti. Ne mažiau įspūdžių patirsite aplanką Puerto de la-Kruso miestą. Ten Jūs nustebins istorinio miesto centras, bevaikščiodami pėsčiųjų gatvelėmis, pamatysite žaliuojančias aikštes, aplankysite žvejybos uostą ir jūros krantinę.


 Gran Kanarija

Pagrindiniai smėlio paplūdimiai ir kurortiniai miesteliai – San Augustinas, Playa de Ingles, Maspalomasas - išsidėstę salos pietuose. Salos šiaurėje – vulkaninės kilmės uolos ir krištolinio vandens įlankos.
Maspalomaso kurortas turistus žavi puikiais viešbučiais, pramogų kompleksais, parku su dideliu apžvalgos ratu. Šalia kurorto plyti auksinės Maspalomaso kopos, užimančios 400 ha plotą. Po saugomas “miniatiūrine Sachara” vadinamas kopas pakeliauti galima pėsčiomis ar kupranugariais, nes 8 km ilgio ir apie 2 km pločio pajūrio kopose galite rasti Maspalomaso oazę su skaidriu ežeru, prie jo vešinčiose palmių giraitėse skrisdami į tolimus kraštus sustoja pailsėti Europos paukščiai. Prie oazės – 65 m aukščio Maspalomaso švyturys.
Už 30 km nuo Maspalomas įkurtas įdomus Palmitos parkas. Čia dieną galima stebėti dresuotų papūgų pasirodymus, pasivaikščioti po 200 rūšių kaktusų giraitę, palmių alėjas, stebėti skraidančius 1500 egzotiškų paukščių, aplankyti drugelių paviljoną, orchidėjų rūmus. Taip pat verta kovo mėnesį saloje pamatyti ir migdolų žydėjimo metą – migdolais nusėtos kalnų pašlaitės, tad žydint atrodo tarsi jie būtų padengti sniegu. Vasario mėnesį Gran Kanarijoje, kaip ir Tenerifėje, vyksta garsusis karnavalas savo stiliumi primenantis didžiausią pasaulyje Brazilijos Rio de Ženeiro karnavalą. Tai pati populiariausia šventė Kanarų salose jungianti savyje venecijietiško karnavalo puošnumą bei braziliško karnavalo aistringumą. Šventė trunka ištisą vasario mėnesį, joje dalyvauja suaugę, mažieji salyno gyventojai. Karnavalui ruošiamasi ypatingai ir daug laiko, iškart po temos paskelbimo, kuria paprastai tampa žymus istorinis įvykis.
Kanarų salos gyventojai pradeda kurti naujus karnavalinius kostiumus, repetuoja muzikinius ir teatrinius pasirodymus, norėdami jais “pritrenkti” salos svečius, vietinius ir patys sau parodyti, kad sugeba padaryt stulbinančią šventę.
Didžiausią populiarumą turi Santa Kruz de Tenerifės ir Las Palmas de Gran Kanarijos miestuose vykstantys karnavaliniai paradai bei konkursai. Kadangi kiekvieno miesto savivaldybė sudaro savą šventės renginių programą, šalies svečiams duodama dar daugiau laisvės ir galimybių per keletą dienų susipažinti su skirtingomis karnavalų rengimo tradicijomis: nuo verdančio sostinės šventės sūkurio iki saikingų provincijos miestelio linksmybių.

 


San Augustinas

Tai ramus kurortas, garsėjantis didžiausia Europoje talasoterapijos (gydymo jūriniu klimatu ir maudymusi jūroje) procedūrų pasiūla. Talasoterapija galima išgydyti tam tikras ligas, priklausomybes. Ji taip pat padeda atsikratyti streso, senatvinių skausmų, bei pagražinti kūną. Nors pagrindinė talasoterapijos priemonė – jūros vanduo, jos metu taip pat naudojami įvairūs jūros augalai, turintys antibakterinių, antibiotinių bei antivirusinių savybių, kūnui pagražinti, sąnarių skausmams numalšinti ir paskatinti kraujo apytaką naudojamas ir jūros purvas. „Talasoterapia Canarias“centre be didelio baseino su iki 35 laipsnių šilumos pašildytu jūros vandeniu jums pasiūlys įvairių masažų ir kitokių procedūrų kūnui bei sielai atgaivinti.Siūlome apsilankyti netoli San Augustino kurorto esančiame kaubojiškų pramogų parke, nes ten galite pajusti tikrą Amerikos Laukinių Vakarų dvasią.


Playa del Ingleso

Šis kurortas išsiskiria nuosekliu paplūdimiu su lygia smėlėta pakrante, negilia žydra it deimantas jūra. Šiame kurorte yra daug viešbučių, apartamentų, komercinių centrų, restoranų, diskotekų įvairiam skoniui. Čia lankytis ypač mėgsta jaunimas ir tie, kurie nepavargo nuo civilizacijos.


Fuerteventura - senoji žemė

Tai trijų tūkstančių valandų per metus saulėlydžių sala, kuri yra arčiausiai Afrikos žemyno t.y. juos skiria tik 100 km. Jokių oro stichijos kaprizų Jūs čia tikrai nepatirsite, nes oras fantastikas ištisus metus. Fuerteventura – tikras paplūdimių kurortas, nes jų čia yra per 150. Paplūdimiai čia fantastiško grožio – nuo akmenėtųjų pakrančių iki biraus smėliuko ir žydro vandens mišinio. Ši sala yra pati seniausia iš visų Kanarų salų, jos istorija siekia 7000 metų. Kaip ir visos salos ji siūlo daug atrakcijų – vienas ispūdingiausių dalykų – vandens kelionė aplink sala su valtimi, kurios metu išvysite akinančio grožio salos subtilybes. Čia labai populiarus vandens sportas – buriavimas, nardymas ir kt. Salos garsenybė Betancuria muziejus, kuriame galėsite iš arčiau susipžinti su salos etnine kultūra, archeologija ir istorija. 

 

Visų šalių sąrašas

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 5 249 62 79, Mob. 8 645 44449
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 3 740 86 20, Mob. 8 655 00560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 4 621 01 11, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!