PradžiaApie musKontaktai Kelionių rezervacija, konsultacijos: Vilniuje ir Kaune 8 655 00560, Klaipėdoje 8 612 36192

KELIONES LEKTUVU

Tenerifė | Geriausios ekskursijos Tenerifėje

Tenerifės paplūdimiai
Kadangi Tenerifėje 365 dienos yra saulėtos, joje rasite tikrai aukštos kokybės, daugiausia tamsaus smėlio ar malksnos paplūdimių. Daugelis paplūdimių turi gerą įėjimą į vandenyną, atitinka Europos Sąjungos paplūdimių švaros reikalavimus, gali pasiūlyti gultus, skėčius, dušus ir vandens pramogas.
Žymiausi paplūdimiai: Playa de Las Teresitas, Los Cristianos, Playa San Marcos, Lago Martianez, Playa de Las Americas, El Médano, Playa Jardin, El Bullullo.

Teidės nacionalinis parkas
1954 metais Teidės parkas buvo paskelbtas nacionaliniu. Šiame parke stūkso didžiulis 48 kilometrų ugnikalnis. Tai vienas aukščiausių Ispanijos kalnų, kurio aukštis siekia 3718 metrų.
Šis parkas yra įsikūręs 2000 metrų virš jūros lygio, todėl dėl stipraus vėjo ir iškrentančio sniego kartais kelias į šį parką yra uždaromas. Vasaros mėnesiais šis parkas primena kaubojiškų filmų aplinką, kur temperatūra gali pakilti iki 40 laipsnių ir visur be galo sausa.
Pasiekti Teidės ugnikalnio viršūnę galima pėsčiomis arba specialiais keltuvais. Esant geram orui, kai dangaus nedengia debesys nuo šio ugnikalnio viršūnės galima išvysti kitas Kanarų salas: Gran Kanarija, La Palma, La Gomera ir El Hierro.Loro parkas
Loro parkas padaro didžiulį įspūdį visiems, nepriklausomai nuo amžiaus. Buvęs papūgų parkas išaugo į didžiulį faunos ir floros parką ir yra antra pagal lankomumą vieta Tenerifėje.
Loro parke išvysite daugiau nei 300 rūšių papūgų, jūros liūtų, delfinų, papūgų pasirodymus, akvariumą su ryklių uolomis, gorilas, šimpanzes, tigrus, jaguarus, flamingus, aligatorius, vėžlius, orchidėjų sodą, vieną didžiausių pingvinariumų, kuriame sukurtas Antarktidos sąlygos ir per dieną pagaminama 12 tonų sniego.Barranco del Infierno
Nepaisant savo baisaus vardo „Pragaro tarpeklis“, ši prašmatni žalia tarpukalnė yra sausos pietų Tenerifės oazė. Tai vienintelė vieta, kurioje natūraliai teka vanduo.
Šią vietą labai mėgsta aktyvaus poilsio mėgėjai, kadangi per 2,5 valandos galima viską apeiti ir iki saulė taps labai kaitri, pasimėgauti šiuo vaikščiotųjų rojumi. Vaikštant šia vieta, kartais tenka praeiti gilius tarpeklius, kur tikrai tamsu ir šalta.
Šios siaurukalnės maršrutas baigiasi prie krioklio, kuris nėra labai įspūdingas, tačiau ganėtinai netikėtas tokiame sausame gamtovaizdyje.Mėnulio gamtovaizdis
Tenerifė tarsi miniatiūrinis kontinentas, kuriame kietos uolos suformavo landšaftą, kuriuo vaikščiodamas jautiesi tarsi būtum mėnulyje. Vaikščiodami šiomis vietomis, gal kiek ir pavargsite, tačiau tikrai verta ten nuvykti, nes įspūdžiai nepamirštami. Į šią vietovę pateksite važiuodami link Teidės pro Los Cristianos miestą. Šiuose vietovėse įsikūręs miestelis Vilaflor, kuris yra 1400 metrų virš jūros lygio. Tai tradicinis Ispanijos miestelis, kurį supa pušys ir migdolų medžiai, miesto centre rasite parapijos bažnyčią ir Lordų rūmus.
Pavažiaus du kilometrus už miestelio reikia pasukti į dešinę prie ženklo „Lomo Blanco“. Po maždaug pusę valandos važiavimo purvinu keliu pamatysite ženklą „Paisaje Lunar“, tai Mėnulio slėnis. Rekomenduojama pasiimti užkandžių ir gėrimų.Los Gigantes uola
Ši didžiulė, vietomis siekianti 500 - 800 metrų aukštį, uola yra vakarinėje Tenerifės pakrantėje. Mažoje įlankoje yra įsikūręs Los Gigantes miestelis, kuris virtualiai jungiasi su Puerto de Santiago. Vienintelis kelias iš arčiau apžiūrėti šias uolas, tai pasiekti jas valtimi. Išvydus šias uolas iš arčiau tampa aišku, kodėl senieji salos gyventojai šias uolas laikė šventomis. Jie manė, kad pasaulis užsibaigia čia...Guimar piramidės
Archeologai ir vietinės valdžios vyrai šaipėsi iš vietinio laikraščio, kuris paskelbė, kad Tenerifės saloje rado paslaptingas laiptuotas piramides. Daugelis teigė, kad čia žemdirbių akmenuota terasa, kurios plačiai paplitusios Kanarų salose.
Tik tyrinėtojas Dr. Thor Heyerdahl, kuris išsamiai tyrinėjo Tacume piramides Peru, manė kitaip. Išvydęs nuotraukas, jis tuoj atvyko į Guimar slėnį, kad gyvai pamatytų šį pastatą ir patvirtino, kad tai tikrai laiptuota piramidė, kurių galima išvysti Peru ar Meksikoje.
Etnografiniame parke be laiptuotų piramidžių galima aplankyti Casa Chacona muziejų,
natūralaus dydžio reprodukcinį RA II laivą. Šiame parke įsikūręs kino teatras, kavinukė bei suvenyrų parduotuvė.Anaga kalnai
Anaga kalnai, tai salyno pasididžiavimas. Šie kalnai salai suteikia didelę ekologinę naudą. Vaikštant šiais kalnais galima išvysti daug įdomių vietų, kuriuose atsispindi archeologiniai pėdsakai. Nuo šių kalnų galima išvysti uolėtą salos šiaurinį krantą, tai toks vaizdas, kuris užgniaužia kvapą. Nepaisant bendros didingos panoramos, kurią jūs galite išvysti nuo šių kalnų, didelį įspūdį paliks ir maži kaimeliai, kuriuose žmonės įsikūrę ir gyvena uolose.La Laguna
La Laguna yra antras pagal svarbą Tenerifės miestas. Tai senoji Tenerifės sostinė (iki 1723 metų). Tai kultūrinis ir religinis centras, kuriame įsikūręs San Fernando universitetas ir Vyskupo rūmai. Mieste galima rasti daug nuostabių architektūrinių paminklų, bei tradicinių XVII ir XVIII amžiaus namų.
Tarp daugelio religinių pastatų, įspūdingiausi yra Katedra, Santo Domingo bažnyčia bei Nuestra Senora de la Concepcion bažnyčia, kurioje yra išlikusios XVIII a. autentiškos iš medžio išdrožtos lubos bei baroko stiliaus pamokslų sakykla. Taip pat šiame mieste rasite Šv. Kristaus bažnyčią bei San Migelio koplyčią.
La Laguna įsikūrę šie muziejai: istorijos ir meno Casa Ossuna muziejus, ekonominės visuomenės muziejus, bažnytinis Concepcion muziejus, Katedros muziejus. La Laguna savivaldybės ribos tęsiasi iki Tejina ir Valle Guerra miestų, kurie yra agrokultūriniai regionai, ir iki Bajamar ir Punta del Hidalgo miestų, kurie labai mėgstami turistų, dėl savo gražaus kraštovaizdžio bei aukšto lygio viešbučių ir natūralių baseinų. La Laguna savivaldybei priklauso La Cuesta ir Taco miestai, kurie tituluojami kaip pramonės regionai.La Orotava
Villa de la Oratva rūmai stūkso tokio pat pavadinimo bananų plantacijos slėnyje. Šis miestas išsiskiria iš kitų savo didingu senoviniu architektūriniu stiliumi, aikštėmis bei išlikusiais senoviniais namais su vidiniais kiemeliais.
Visas senamiestis yra paskelbtas kaip nacionalinis paminklas, jį būtinai verta aplankyti.
Orotava kalnuose turistams organizuojamos įvairios ekskursijos pėsčiomis. Kai kurių metu jus galite pasiekti net Teidės nacionalinį parką.
Orotava miestas turi botanikos sodą „La Hijuela del Botanico“, kuriame galima išvysti daugiau nei 3000 Pietų ir Centrinės Amerikos, Afrijos bei Australijos augalų rūšių. Pačiame miesto centre tarp medžių ir gėlių įsikūręs Jardin Victoria (Viktorijos sodas) pramogų centras, kuriame galima išvysti 1882 metais prancūzo architekto Adolph Coquet projektuotą Carra Marble mauzoliejų.
La Orotava turi tris tamsaus smėlio paplūdimius – El Bullulllo, Martin Alonso ir El Rincon – kurie retai būna perpildyti.Puerto de la Cruz
Puerto de la Cruz miestas yra vienas iš mėgstamiausių kurortų Kanarų salose. Šio miesto senamiestis unikalus tuo, kad ir patys vietiniai gyventojai čia dirba, pietauja bei leidžia savo laisvalaikį. Daugelis šio žvejybos uosto siaurų grįstų gatvelių atspindi senovinę kolonijistų architektūrą.
Šis miestas siūlo šias pramogas: Lago Martianez (Lido / Pool Martianez), Loro Parque (Loro parkas), Playa Jardín (smėlio paplūdimys), Bananera El Guanche (bananų plantacija ir sodai), Parque Taoro (parkas ir sodai), Jardin Botánico (botanikos sodas).Santa Cruz
Santa Cruz mietas yra vakarinių Kanarų salų administracinis centras bei Tenerifės sostinė. Įsikūręs šiaurinėje salos pakrantėje yra vienas judriausių miestų bei didžiausias žvejybos uostas Ispanijoje. Į šį uosta suplaukia didžiuliai laivai, kurie gabena konteinerius, kruiziniai laivai bei įvairūs keltai ir jachtos.
Šį miestą, įsikūrusį didžiulėje įlankoje, supa uolos (Anaga kalnai), kurių aukštis vietomis siekia 1000 metrų. Šiame mieste nėra daug lankytinų vietų, tačiau būtent čia susipažįstama su šiaurine salos pakrante.
Daugelis turistų atvyksta į šį miestą apsipirkti, nes būtent čia įsikūrę prekybos centrai, kurie siūlo įvairių prekių patraukliomis kainomis, kadangi tai „tax free“ (be mokesčių) zona.
Šiame mieste įsikūręs ir turizmo departamentas, kuriame visada rasite salos bei miestų žemėlapius bei kitą informaciją, norint pamatyti salą.Šiaurės vakarinė Tenerifės salos dalis
Šiaurės vakarinėje salos dalyje įsikūrę du nuostabūs miestai – Garachico ir Lcod de los Vinos.
Garachico – tai mažas žvejybos uostas, kuris visiškai buvo sugriautas 1706 metais išsiveržus ugnikalniui. Sustingus lavai šis miestelis buvo atstatytas. Šiame miestelyje galima pamatyti vieną gražiausių pilių – St.Michael (Castillo de San Miguel).
Lcod de los Vinos miestelis, tai vienas seniausių visose Tenerifėje. Šiame mieste galima išvysti Drakono medį, kuriam manoma, kad yra 1000 metų, tačiau tikrasis jo amžius nežinomas.
Dar keletas vietų kurias galima aplankyti šiame regione: San Augustino vienuolynas, San Marcos bažnyčia, Mariposario del Drago (tropinis sodas su daug drugelių), o keli kilometrai už miesto įsikūręs San Marcos paplūdimys.Los Cristianos
Los Cristianos miestas įsikūręs 15 kilometrų į vakarus nuo pietinio oro uosto – Reina Sofia. Tai neabejotinai vienas populiariausių kurortų Kanarų salose. Dirbtiniai paplūdimiai tikrai nuostabūs. Šis miestas turi uostą, kuriamą siūlomos įvairios ekskursijos: žvejyba, mini kruizai, pasiplaukiojimai valtimi stikliniu dugnu, giluminis nardymas bei galimybė persikelti į La Gomera salą.
Šiame kurorte įsikūrę daug kavinių, restoranų, barų, parduotuvių bei naktinių klubų, kuriuose gyvenimas tikrai verda.
Šalia miestelio įsikūręs vandens pramogų parkas tikrai sužavės visą šeimą. Vaikai čia galėtų praleisti visas savo atostogas. Iš Los Cristianos lengvai nuvyksite į Tenerifės zoologijos sodą bei Erelių parką.Playa de las Americas
Playa de las Americas – tai turistų rojus, įkurtas 1960 metais šalia Los Cristianos ir Costa Adeje. Šiame kurorte mažai ką rasite kanariško, kaip sako patys kanarų gyventojai, tai miestas skirtas šiaurės Europos turistams. Čia rasite triukšmingas greito maisto kavines, naktimis linksminsitės naktiniuose klubuose, o dienomis miegosite paplūdimiuose, toks šio kurorto įvaizdis.Vandens pramogų parkas
Šis vandens pramogų parkas įsikūręs netoli Los Cristianos ir Playa de las Americas (5 minutės). Čia galėsite išvysti delfinų pasirodymą, pasimėgauti begale vandens atrakcionų. Taip pat rasite restoranų, užkandinių, įvairių parduotuvių bei atskiras oazes skirtas tik mažiesiems.
Į šį vandens pramogų parką važiuoja nemokami autobusiukai iš Los Cristianos ir Playa de las Americas kiekvieną dieną. Informacijos teiraukitės savo viešbutyje.

 

Ekskursijos Tenerifėje | Maistas Tanerifėje | Kelionės į Tenerifę

Visų šalių sąrašas

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 52 496279, Mob. 8 655 00 560
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 37 408620, Mob. 8 655 00 560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 46 210111, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Google+