Mes su jumis nuo 2007 m.!Konsultacijos: 8 612 36192, 8 655 00560   | VERSLO KLIENTAMSKELIONIŲ GIDASApie musKontaktai

PAŽINTINĖS KELIONĖS

POILSINĖS KELIONĖS

Vokietija | Vokietijos miestai

Vokietijos regionai

Pietinis
Šis regionas yra labiausiai lankomas turistų. Čia yra Bavarija, Baden-Württemberg su tokiais miestais kaip Niurnbergas, Miunchenas, Passau, Štutgartas, Karlsruhe. Baden-Baden, Augsburgas.

Vakarinis
Vokietijos vakaruose rasite daug nuostabių katedrų, dar išlikusių romėnų architektūros griuvėsių, keletą jaukių senų miestelių. Šiame regione yra Reino Pfalz, Saarland ir Šiaurinės Vestfalijos provincijos. Gerai žinomi miestai: K-miestas (Kaiserlautern), Mainas, Koblenz, Saarbrücken, Kiolnas, Aachen, Diuseldorfas, Bon.

 Šiaurinis
Šiame regione yra tokios provincijos kaip Žemutinė Saksonija, Šlėzvigas - Holšteinas, Mecklenburg - Vorpommern; miestai: Hamburgas, Brėmenas, Kielis, Hanoveris, Rostockas.
Rytinis
Rytų Vokietija turi turtingą istoriją ir daug lankytinų objektų ir vietų. Atraskite Leipcigą, Drezdeną, Berlyno rytinę dalį. Provincijos šiame regione: Brandenburgas, Sachsen.
Centrinė Vokietija
Centrinė Vokietija yra finansinis centras, čia įkurtas didžiausias Vokietijos oro uostas. Provincijos: Hesenas, Turingija, Sachsen - Anhalt. Miestai: Frankfurtas prie Maino, Wiesbaden, Kassel, Giesen, Weimar, Eisenach, Erfurtas.Miestai
Berlynas
Berlynas yra Vokietijos sostinė ir didžiausias miestas šioje šalyje. Tai – svarbus ekonomikos, kultūros, akademinio gyvenimo centras. Čia gyvena apie 3,5 milijonų gyventojų. Kadaise buvo padalintas, tačiau vėliau suvienytas; Berlynas žinomas jau nuo pačių seniausių laikų, todėl jo istorija labai turtinga ir įvairi. Berlynas buvo Vokietijos, Prūsijos sostinė. Nuo 1999 metų mieste dirba Vokietijos Parlamentas (Bundestagas), čia persikėlęs iš Bonos. 1949 - 1990 metais šis miestas buvo padalintas į rytinį ir vakarinį Berlyną (jį dalino siena, kuri stovėjo čia 1961 - 1989 metų lapkričio 9d). Dabar Berlynas yra didžiulis stulbinantis miestas, viena svarbiausių Europos sostinių, jungianti Rytus ir Vakarus. Senamiestis beveik sunykęs, tačiau mieste tikrai yra ką pamatyti: čia daug architektūrinių paminklų, parkų, muziejų. Būtinai apsilankykite Berlyno katedroje, Reichstage, Potsdamo aikštėje, Žydų muziejuje, Kaizerio Vilhelmom memorialinėje bažnyčioje.
Suvenyrai Berlyne: meškiukai (Teddy – Bear), Berlyno sienos gabalėliai, marškinėliai, alaus bokalai...
Miunchenas
Sakoma, kad Miunchenas yra didžiausias Vokietijos kaimas. Čia rengiama visoje šalyje populiari Obtoberfest šventė, veikia daug aludžių ir tavernų. Tačiau tai – tik viena miesto pusė. Miunchene galite pamatyti ir Alre Pinakothek, Glypthotek (sukurti Liudvigo I), Neuschwanstein ir Linderhof rūmus (sukurtus Liudvigo II), Frauenkirche katedrą.
Žodis „Miunchenas“ reiškia „vienuoliai“. Miestas iškilo vienuolių kaimo (įkurto 1158 metais) vietoje. Prieš šimtmetį Miunchenas buvo nepriklausomos Bavarijos sostinė.
Dabar šiame mieste gyvena per 1,5 milijono gyventojų. Nors miestas gana didelis, kiekvienas turistas čia lengvai ras tai, ko ieško. Norint pamatyti visas miesto įžymybes ir lankytinas vietas, Jūs užtruksite 2 - 3 dienas; tačiau jei turite tik vieną dieną, laiko užteks tik patiems žymiausiems objektams. Miesto senamiestis puikiai tinka mėgstantiems pasivaikščiojimus turistams. Miunchenas garsėja savo parduotuvėmis, teatrais, muziejais, istorinėmis vietomis, parkais.
Senamiesčio širdyje yra Marien aikštė. Čia dažnai rengiami gatvės muzikantų ir artistų pasirodymai.
Miunchenas garsėja dviem kasmetiniais renginiais – Oktoberfest (alaus šventė, kasmet pritraukianti apie 6 milijonus smalsuolių) ir Kalėdų mugė. Oktoberfest vyksta paskutinę rugsėjo ir pirmąją spalio savaitę. Kalėdų mugė veikia gruodžio mėnesį.Hanoveris
Hanoveris – tai Vokietijos prekybinis miestas. Hanoveryje vyko pirmoji Pasaulinė paroda šiame tūkstantmetyje. Parodos EXPO 2000 metu šį miestą užplūdo beveik 20 milijonų žmonių iš viso pasaulio. Tačiau šis miestas garsėja ne tik Pasauline paroda. Tai modernus miestas, turintis senas tradicijas, gražius parkus, universitetą, daugybę parduotuvių. Kiekvieną vasarą vyksta Schuetzenfest šventė. Nuo 1947 metų Hanoveris yra prekybos mugių miestas.
Iš pirmo žvilgsnio Hanoveris atrodo lengvai perprantamas. Čia nemažai parkų, kuriuose galite ramiai pasivaikščioti ir pailsėti. Hanoverio naktinis gyvenimas labai aktyvus ir įvairus.Frankfurtas
Frankfurtas prie Maino žinomas ir Mainhattan ir Bankfurt pavadinimais. Tai vienas turtingiausių centrinės Vokietijos miestų. Frankfurte gyvena 650,000 gyventojų. Čia yra vienas didžiausių oro uostų.
Iš vienos pusės Frankfurtas yra finansinis Vokietijos centras, tačiau iš kitos pusės tai yra vienas kultūringiausių miestų. Frankfurto gyventojai menui išleidžia daugiau pinigų nei bet kuris kitas Europos miestas. Frankfurte daug teatrų, muziejų, architektūros paminklų.
Per Antrąjį pasaulinį karą duagiau nei pusė miesto buvo sugriauta ir vėl atstatyta.
Frankfurtą turistai mėgsta dėl jo kultūros ir gyvenimo tempo. Šiame mieste prieš 250 metų gimė žymus rašytojas Johann Wolfgang von Goethe.
Miestas stovi prie Maino upės, didžioji miesto dalis yra šiaurinėje upės pakrantėje. Miesto centras yra centrinės geležinkelio stoties rytinėje pusėje.
Dauguma muziejų įkurti pietinėje Maino upės krantinėje, miesto centre. Lankydamiesi Frankfurte būtinai aplankykite Šv.Bartolomiejaus bažnyčią, Romerio aikštę.
Informacija apie Vokietiją | Vokietijos miestai | Ekskursijos Vokietijoje | TOP10 lankytinų vietų Vokietijoje | Maistas Vokietijoje | Patarimai vykstant į Vokietiją | Kelionės į Vokietiją

Visų šalių sąrašas

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 5 249 62 79, Mob. 8 645 44449
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 3 740 86 20, Mob. 8 655 00560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 4 621 01 11, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!