Mes su jumis nuo 2007 m.!Konsultacijos: 8 645 44449, 8 655 00560   | VERSLO KLIENTAMSKELIONIŲ GIDASApie musKontaktai

PAŽINTINĖS KELIONĖS

POILSINĖS KELIONĖS

Kelionės autobusu. Dažniausiai užduodami klausimai.

Kelionės autobusu. Dažniausiai užduodami klausimai.


* Kokioje vietoje autobuse sėdėsiu? Ar galima pasirinkti iš anksto?
* Kokiame viešbutyje gyvensime?
* Koks išvykimo laikas ir iš kur išvykstama?
* Kokie patogumai autobuse?
* Kiek bagažo galima vežtis?
* Kokią valiutą vežtis?
* Kokių dokumentų reikia į kelionę vykstant vaikui?
* Ar reikalingas medicininių išlaidų draudimas kelionėje?
* Jeigu į kelionę vykti negaliu- ką daryti?
* Pasas ar asmens tapatybės kortelė – ką vežtis į kelionę?
* Mokami objektai- kiek pinigų turėti?
* Koks maitinimas numatomas kelionėje?
* Ar galiu keliauti viena(-s)?
* Ar mano kelionei galioja Europos sveikatos draudimo kortelė?
* Ar galioja draudimas su kreditine kortele? 
* Ar nurodyta kelionės kaina asmeniui, ar dviems?
* Kada anksčiausiai/vėliausiai galiu užsakyti kelionę?
* Kokius maisto produktus vežtis į kelionę?
* Kokius būtiniausius daiktus pasiimti į kelionę?Kokioje vietoje autobuse sėdėsiu? Ar galima pasirinkti iš anksto?
Dažniausiai vietą autobuse galima pasirinkti kelionės užsakymo metu. Kaip taisyklė, autobusas užpildomas nuo priekio, tad geriau kelionę užsakyti iš anksto. Jeigu vieta autobuse nepriskirta užsakymo metu- ją galima sužinoti po Jūsų užsakymo patvirtinimo.


Kokiame viešbutyje gyvensime?
Daugumoje kelionių apgyvendinama turistinės klasės viešbučiuose. „Turistinė klasė“ – tai minimalių patogumų viešbučiai, svečių namai arba pensionai, kurių patogumai (tualetas, dušas arba vonia) gali būti kambaryje arba bendri dviems kambariams. Kai kuriuose gali būti balkonas, televizorius, telefonas. Atostogaujant Kroatijos kurortuose ar pasirinkus slidinėjimo kelionę, apgyvendinama apartamentuose arba viešbučiuose. Šią informaciją tikslinti kelionių agentūroje.


Koks išvykimo laikas ir iš kur išvykstama?
Dažniausiai išvykstama iš Vilniaus ir Kauno. Norint išvykti iš kito miesto, taikoma priemoka už pervežimą. Pervežimo kainos teiraukitės agentūroje.
Tikslus išvykimo laikas ir autobuso valstybinis numeris skelbiami iki kelionės likus 3-4 d.


Kokie patogumai autobuse?
Keliaujama patogiais turistinės klasės autobusas, kuriuose yra WC, karšto vandens aparatas, garso ir vaizdo aparatūra, oro vėdinimo sistema.


Kiek bagažo galima vežtis?
Pageidautina, kad kelionės autobusu bagažo svoris asmeniui neviršytų 25 kg. Daiktus pakuokite taip, kad būtų patogu kelionės metu, kadangi beveik viską turėsite laikyti autobuso bagažinėje, o su savimi pasiimsite tik pačius būtiniausius reikmenis.


Kokią valiutą vežtis?
Rekomenduojama turėti valiutos šalių, per kurias važiuojama. Kiekvienos kelionės aprašyme arba atmintinėje nurodoma kiek maždaug pinigų gali prireikti smulkioms išlaidoms (pietums, vandens buteliukui). Jeigu Lietuvoje nėra galimybės išsikeisti tam tikros šalies valiutos, patartina vežtis dolerius arba eurus, ir į norimą valiutą juos išsikeisti atvykus.


Kokių dokumentų reikia į kelionę vykstant vaikui?
Vaiko asmens dokumentai, patvirtinantys vaiko asmens tapatybę bei pilietybę ir skirti vykti į užsienio valstybes, yra Lietuvos Respublikos pasas ir asmens tapatybės kortelė (gali būti naudojama vykti į užsienio valstybes, su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai). Būtina žinoti, kad vaiko gimimo liudijimas nėra asmens tapatybės dokumentas, todėl nepilnametis negali su šiuo dokumentu vykti į užsienį. Vaikų asmens dokumentai galioja trumpesnį laiką (2-5 metus), todėl ruošdami vaiką kelionei tėvai turėtų atkreipti dėmesį į jo kelionės dokumento galiojimo laiką. Jei vaikas vyksta vienas ar su jį lydinčiu asmeniu (ne su vienu iš tėvų), Lietuvos Respublikos pasienio kontrolės punkto pareigūnams turi būti pateikiamas bent vieno iš tėvų arba globėjo (rūpintojo) rašytinis sutikimas, kad vaikas išvyktų vienas ar su jį lydinčiu asmeniu, ir šio sutikimo kopija. Sutikime parašo tikrumas turi būti paliudytas notaro.


Ar reikalingas medicininių išlaidų draudimas kelionėje?
Išvykstant į bet kurią kelionę, rekomenduojame turėti draudimą, garantuojantį būtinos medicininės pagalbos užsienyje ir papildomų išlaidų, susidariusių dėl draudiminio įvykio, apmokėjimą.


Jeigu į kelionę vykti negaliu- ką daryti?
Jeigu į kelionę vykti nebegalite- kuo skubiau informuokite kelionių konsultantą. Kelionės atšaukimas vykdomas pagal sutarties sąlygas. Pagalvokite, gal būt vietoj jūsų gali vykti kitas žmogus? Tuomet bus daromas keliautojo keitimas.


Pasas ar asmens tapatybės kortelė – ką vežtis į kelionę?
Asmens tapatybės kortelė skirta naudoti Lietuvos Respublikoje bei vykti į užsienio valstybes, su kuriomis yra sudarytos atitinkamos tarptautinės sutartys ar susitarimai (valstybių sąrašas skelbiamas Užsienio reikalų ministerijos interneto svetainėje www.urm.lt). Vis dar pasitaiko atvejų, kai keliautojai pamiršta, kad vykstant į ne ES šalis - būtinas pasas.


Mokami objektai- kiek pinigų turėti?
Kiekvienos kelionės aprašyme arba atmintinėje nurodoma kiek kainuoja įėjimas į kelionės metu lankomus objektus. Bilietų kaina gali kisti. Dėl tikslių mokamų objektų kainų teirautis vadovo kelionės metu.


Koks maitinimas numatomas kelionėje?
Į kelionės kainą dažniausiai būna įskaičiuoti pusryčiai. Tai skelbiama kelionės programoje. Turistinės klasės viešbučiuose pusryčiai gali būti kontinentiniai arba švediškas stalas. Esant ankstyvam išvykimui iš viešbučio gali būti pateikiamas pusryčių paketas. Ekskursijų metu skiriama laisvo laiko, kurį galite panaudoti pietums. Dėl galimybės įsigyti papildomą maitinimą teiraukitės agentūroje.


Ar galiu keliauti viena(-s)?
Keliauti autobusu galite ir neturėdamas kompanijos. Jeigu norite būti apgyvendintas vienviečiame kambaryje- jums bus taikoma priemoka už vienvietį kambarį. Priešingu atveju būsite apgyvendintas dviviečiame/triviečiame kambaryje su kitais keliautojais.


Ar mano kelionei galioja Europos sveikatos draudimo kortelė?
Europos sveikatos draudimo kortelė išduodama ligonių kasose kiekvienam, kuris apdraustas privalomuoju sveikatos draudimu bet kurioje Europos Sąjungos šalyje, Islandijoje, Lichtenšteine, Norvegijoje bei Šveicarijoje. Kortelė užtikrina, kad šie piliečiai galės naudotis tokiomis pačiomis viešojo sveikatos apsaugos sektoriaus paslaugomis (pavyzdžiui, gydytojo, vaistinės ar ligoninės) už tokią pat kainą, kaip ir toje šalyje, kurioje jie lankosi, apdrausti gyventojai. Jeigu jiems būtinas gydymas šalyje, kurioje sveikatos apsaugos paslaugos mokamos, mokestis bus kompensuotas toje šalyje arba grįžus į savo šalį.
 

Ar galioja draudimas su kreditine kortele?  
Jei turite kreditinę banko kortelę kartu su kelionių draudimu, prieš kelionę susisiekite su savo banku ir pasidomėkite jums galiojančiomis draudimo rūšimis. Svarbu žinoti, ar jums pakanka to draudimo, ypač jei vykstate slidinėti, ketinate nardyti ar užsiimti kita padidintos rizikos veikla. Ištikus nelaimei, draudimo kompanija nepadengs patirtų išlaidų, jei su kreditine kortele esantis kelionių draudimas į draudžiamųjų veiklų sąrašą neįtraukia veiklos su padidinta rizika. Todėl prieš kelionę pasirūpinkite tinkamu draudimu.


Ar nurodyta kelionės kaina asmeniui, ar dviems?
Nurodoma kaina asmeniui, gyvenant 2-viečiame/3-viečiame kambaryje. Pasirinkus apgyvendinimą 1-viečiame kambaryje, taikoma priemoka.


Kada anksčiausiai/vėliausiai galiu užsakyti kelionę?
Kuo anksčiau užsakoma kelionė, tuo greičiau žinoma kaip pildosi grupė. Kada vėliausiai išvykimas patvirtinamas, nurodoma sutarties sąlygose. Taip pat galite rinktis iš garantinių, 100% įvyksiančių kelionių. Tuomet teiraukitės ar dar liko laisvų vietų. Laukiant paskutinės minutės gali nebelikti laisvų vietų į jūsų pasirinktą kelionę.
 

Kokius maisto produktus vežtis į kelionę?
Į kelionę rekomenduojama pasiimti greitai negendančio maisto, užpilamų sriubų ar košių, riešutų, rūkytų vytintų ir vakuuminiu būdu įpakuotų mėsos bei sūrio gaminių, konservų, duonos, kavos ir pan.


Kokius būtiniausius daiktus pasiimti į kelionę?
Kelionės metu rekomenduojama turėt:
- Pledas, nedidelė pagalvėlė;
- Patogi avalynė, nes ekskursinės kelionės dalies metu reikės nemažai vaikščioti.
- Patogūs drabužiai: lengvi, medvilniniai, galvos apdangalas, turėti ir šiltesnių drabužių;
- Higienos priemonės: vonios rankšluosčiai, dantų pasta ir šepetėlis, muilas, šampūnas, tualetinis popierius, drėgnos servetėlės, kt.;
- Kuprinėlė išvykoms ir ekskursijoms;
- Medikamentai, kuriuos vartojate nuo savo ligų, nes kelionės metu jos gali paūmėti. Patartina įsidėti vaistų nuo skausmo, peršalimo, vidurių užkietėjimo, virškinamojo trakto sutrikimų, pleistrų, kojų sąnarių tinimą ir skausmą malšinančio tepalo, apsauginį kremą nuo saulės;
- Siūlai ir adata, žirklutės;
- Puodelis ir šaukštelis, cukrus, arbata, kava, popierinės servetėlės. Autobuse yra karšto vandens aparatas.

« atgal

Pigūs skrydžiai

TopTravel Vilnius

Darbo laikas: I-V 08:30 - 18:00
Adresas: Aludarių g. 2, Vilnius
Tel. nr. 8 5 249 62 79, Mob. 8 645 44449
El. paštas: vilnius@toptravel.lt

TopTravel Kaunas

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: Miško g. 30, Kaunas
Tel. nr. 8 3 740 86 20, Mob. 8 655 00560
El. paštas: agentura@toptravel.lt

TopTravel Klaipėda

Darbo laikas: I-V 09:00 - 18:00
Adresas: J. Janonio g. 10, Klaipėda
Tel. nr. 8 4 621 01 11, Mob. 8 612 36192
El. paštas: klaipeda@toptravel.lt
Išrinksime atostogų kelionę už tave!
Kad išrinktume tau tinkamiausią atostogų pasiūlymą, nepamiršk paminėti: kelionės datos, trukmės, žmonių skaičiaus, kelionės krypties, biudžeto asmeniui ir kt.
Uždaryti

Nerandi kelionės?
Atsiųsk mums užklausą!